Kljub temu da visoka moda ljubi drugačnost in pridih eksotike, je le malokateri dolgonogi gazeli uspel modni preboj kot Lakshmi Menon. 31-letna lepotica iz Bangalora v Indiji se je po večletnem modnem udejstvovanju v rodni Indiji preizkusila tudi v mednarodnih vodah - in nova modna zvezda je bila rojena!
Po kampanji za ure Swatch in editorialu indijskega Vogua v letu 2006 so hitro sledila še ostala mednarodna imena. Jean Paul Gaultier, Maxmara, Givenchy, J Crew in H&M so lepotici zaupali glavno vlogo v svojih kampanjah, medtem ko je leta 2008 nadomestila Dario Werbowy kot ekskluzivni obraz Hermesa.
178-centimetrov visoka lepotica, ki deluje pod okriljem agencije Supreme, je med drugim krasila strani francoskih, indijskih, ameriških in španskih izdaj Vogue, Harper's Baazar, V, Dazen & Confused, Elle in Allure, golo pa jo je za Pirellijev koledar 2011 ovekovečil tudi sam Karl Lagerfeld.
Eksotična rjavolaska ima pred seboj svetlo prihodnost. Style.com jo je poimenoval za enega izmed Top10 novih obrazov mode, medtem ko je Vogue o njej zapisal, da »uteleša brezčasen Givenchy stil«.
Nina Kodela
Foto: nymag.com
RSS komentarji Dodaj komentar